Vendégeink mindegyike felelős gondolkodású, a „zöldek” csapatának tagjai. Hogyan lehet a természettel karöltve békében együtt élni? Erre a kérdésre keressük a választ! Márciusban vendégünk volt: Galán Géza, Potyó Imre, Bíró Ádám és meglepetés hölgyvendégünk.
Fotó: Ridikül.hu







