Te + Én

7 dolog, ami minden nőt boldoggá tesz

Van néhány dolog, ami kivétel nélkül minden nőt le tud venni a lábáról. Nem kell nagy dolgokra gondolni, pont hogy apró figyelmességek ezek, melyek megmelengetik a szívünket.

Dicséret, bókok

Ha megdicsérik a ruhánkat, a hajunkat, az új körömlakkunk színét, az mindig jól tud nekünk esni. Elraktározzuk a kedves szavakat, melyek még egy rossz napot is képesek feldobni.

Fotó: Unsplash/ Jeremy Cal

Fotó: Unsplash/ Jeremy Cal

Reggeli üzenet

Felébredünk, nyújtózkodunk, és ha a párunk nincs éppen mellettünk, akkor rettentően jól tud esni, ha arra kelünk, hogy küldött nekünk egy kedves üzenetet (persze ezt illik viszonozni is).

Háztartási munkamegosztás

Kell valakinek magyarázni, hogy milyen szuper érzés arra hazaérni, hogy friss ágyneműhuzat van az ágyunkban, ki van porszívózva, és még vacsora is van az asztalon? Ha a társunk képes ezeket a feladatokat megcsinálni, akkor az azt jelenti, hogy törődik velünk, és nem várja el, hogy minden „láthatatlan” munkát mi végezzünk el.

Hagyja, hogy kapcsolgassuk a rádiót útközben

Ez egy olyan kis buta dolog, de mi, nők szinte biztos, hogy mindig emlékezni fogunk arra, ha a párunkat egyáltalán nem zavarja, hogy a kedvünk szerint kapcsolgatjuk a rádiót (pláne, ha különbözik a zenei ízlésünk).

Emléktárgyak

Egy hűtőmágnes abból a városból, ahol együtt voltunk, a színház-, mozijegyek megőrzése mind olyan apróság, amit néha jóleső érzés elővenni, és elmosolyodni, hogy a mellettünk ülők éppen magukra borították a pop-cornt.

Kézfogás

Az egyik legszebb gesztus, amivel kifejezhetjük a szeretetünket és az összetartozásunkat. Egyszerűen isteni érzés.

Szeretlek

Egy szó, mely képes megváltoztatni akár az egész életünket. Egy szó, mely mámorító, megnyugtató és szárnyakat adó.