A Ridikül mai adásában

Mit tehetünk a kék bolygónkért?

Április 22-e a Föld napja, ennek alkalmából arról beszélgetünk, hogy hogyan ismerhetjük meg és védhetjük meg jobban a kék bolygót. Földünk csodálatos hely. Sokszínű, ezerarcú és csak egy van belőle. De milyen lépéseket tehetünk azért, hogy megóvjuk?

Hogyan figyelhetünk oda jobban a környezetünk és Földünk védelmére? Fontos, hogy ez mindenki számára céllá váljon, hiszen ez mindannyiunk érdeke. Műsorunk vendégeinek életében már egészen gyermekkoruktól fogva központi kérdés és érdeklődési kör volt ez. Akikkel ma beszélgetünk: Polyák Judit kávézótulajdonos, Iványi Krisztina a Paksi Atomerőmű kommunikációs operatív vezetője, Urbán Csilla a Humusz Szövetség elnöke és a hölgyek ma sem maradnak meglepetés-férfivendég nélkül, aki egészen különleges házi kedvencek között tölti a mindennapjait. A Ridikül szerdai adásának címe: A Föld napja – Tégy a holnapért!

A Ridikül korábbi adásait ezen a linken nézhetik vissza.