A Ridikül mai adásában

Időt nyertem vagy időt vesztettem?

A tokiói olimpia elhalasztásával minden sportoló életében egy új fejezet kezdődött. Átíródott a felkészülési terv, a karantén időszaka alatt megváltoztak a felkészülés körülményei, bizonytalan a versenynaptár összetétele. Az eddig az edzésekre, a felkészülésre, a versenyekre összpontosító sportolók életében minden bizonytalan.

És vannak, akiket az idő is szorít, hiszen vagy pályafutásuk utolsó olimpiájára készülnek, vagy gyermeket vállaltak volna, vagy sérüléseikből adódóan plusz egy év még nagyobb kockázatot jelent. De minden sportoló számára kicsit ez az időszak az újratervezésről szól. Miként módosították a terveiket, mekkora lelki teherrel kellett megbirkózniuk? Akiket erről kérdezünk: Sastin Marianna világbajnok birkózó, Fazekas Mária Európa-bajnok asztaliteniszező, Dr. Lénárt Ágota egyetemi docens, a Testnevelési Egyetem tanszékvezetője és meglepetés-férfivendégünk. A Ridikül hétfői adásának címe: Versenyben az idővel

A Ridikül korábbi adásait ezen a linken nézhetik vissza.