A Ridikül mai adásában

A sportok királynője itthon

Idén ünnepli megalakításának 125. évfordulóját a Magyar Atlétikai Szövetség. Gondolták volna, hogy az atlétika az ötödik legeredményesebb sportág hazánkban? Jövőre a szabadtéri atlétikai világbajnokságnak a főváros ad otthont, amely siker egyben a magyar sportnak, a magyar atlétikának és Magyarországnak is.

Mekkora munkát és áldozatot igényelnek ebben a sportban elért kimagasló eredmények? Milyen élettörténetek húzódnak meg a vendégeink mögött? Erről és más izgalmas kérdésről beszélgetünk. Itt lesz velünk: Szalma László, távolugró, Gyulai Miklós, a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke, Halász Bence, kalapácsvető és Kozák Luca, gátfutó.

Ridikül ma 15:44-től a Dunán!

A Ridikül korábbi adásait ezen a linken nézhetik vissza.