Király Linda élete egy év alatt szinte teljesen új irányt vett. Egy hosszú, hullámvölgyekkel teli időszak után ismét rátalált a szerelem – ráadásul egy egészen hétköznapi helyzetben. Ami egy munkával kapcsolatos találkozásnak indult, abból végül mély és komoly kapcsolat született.
Az énekesnő sokáig óvta a nyilvánosságtól új párját, akiről csak annyit árult el, hogy civil, mégis kötődik a zenéhez – sőt, közösen dolgoznak Linda első magyar nyelvű albumán is.
A románc nemcsak gyorsan kibontakozott, hanem hamar mélyült is. A család is rögtön elfogadta a titokzatos férfit, közös utazások is voltak már, és bár még nem költöztek össze, minden jel arra utalt, hogy komoly jövőt terveznek együtt.
Linda korábbana Blikknek őszintén beszélt arról is, mit szeretne az élettől:
„Klasszikus családot szeretnék, szóval anya és apa együtt, és úgy jöjjön a gyerek. Ha nem ez van, akkor mindenáron nem kell. De nem véletlenül tettem meg azt az óriási lépést, hogy megvettem az első lakásomat. És itt, Magyarországon! Tehát nekem az volt a fontos, hogy itt legyen a bázisom.”
A történet most egy újabb mérföldkőhöz érkezett. A Duna-parton, romantikus környezetben kérte meg a kezét szerelme, ő pedig egyetlen szóval tudatta a világgal az örömhírt:
„Igen”
A bejegyzéshez egy gyűrűs fotót is megosztott, a csodálatos, ovális csiszolású ékkő csak úgy szikrázik a fényben.




