Legalábbis, erre enged következtetni az a hír, miszerint Angelina a múlt héten Los Angeles-i otthonában látta vendégül volt anyósát, Jane Pittet. A nyolcvanéves nagymamát elkísérte Brad 24 éves unokatestvére is, Sydney Pitt, aki a látogatást később fotókkal dokumentálta az Instagramon.
Korábban többen azt állították, hogy a Brad Pittel tartó válásháború kezdete óta, vagyis több mint négy éve Pitt-nagymama egyszer sem látta unokáit, bár megbízható információk szerint Angelina soha nem utasította el a nagyival való kapcsolattartást és azt is kijelentette: nagyra tartja volt férje családját, számukra mindig nyitva áll otthona ajtaja.
Brad Pitt és Angelina Jolie 2016 szeptemberében jelentették be válási szándékukat, a köztük kialakult kibékíthetetlen ellentétekre hivatkozva.







