John Stamos a Bír-Lak egyik főszereplője a minap egy podcast műsorban árulta el, hogy évekkel ezelőtt kitette a 11 hónapos Olsen-ikrek szűrét a forgatásról, mert megállíthatatlanul sírtak.
John Stamos tried to get Olsen twins fired from ‘Full House’: I ‘couldn’t deal’ https://t.co/QmOw4LERb5 pic.twitter.com/xBuoyXp9Mg
— New York Post (@nypost) April 25, 2023
„Nem lehetett velük dolgozni, egy jelenetet alig tudtunk felvenni, mert folyamatosan sírtak. 11 hónaposak voltak akkor a lányok, még borzasztó picik, nem is lehet őket emiatt hibáztatni, de nem működött velük, úgyhogy lecseréltük őket egy vörös hajú ikerpárral”
– mesélte Stamos visszaemlékezve a sorozat első epizódjainak felvételére.
A műsorvezető ezután megkérdezte az 59 éves színészt, hogy az Olsen ikrek tudják-e, hogy a sorozat első forgatási napjaiban kirúgták őket, mire Stamos azt felelte: „Most már igen”.
„Csak néhány nap volt az egész, utána szóltam, hogy hozzák vissza az Olsen lányokat, mert a vörös hajú ikerpár nem vált be.”
Mary-Kate és Ashley végül az ABC sorozatának mind a nyolc évadában Michelle Tannert alakították, és ezzel sikerült Hollywood történetének leghíresebb testvérpárjává válniuk.




