Csillagok

Menő szülők, menő baba! Felrobbant az internet Palvin Barbi babájának ultrahangfotója láttán

Hónapok óta találgatták a rajongók, most pedig már biztos: Palvin Barbara anyuka lesz. A modell és Dylan Sprouse Cannes-ban jelentették be a babahírt, amit egy megható ultrahangképpel is megpecsételtek.

Hivatalossá vált az, amiről hetek óta suttogtak a rajongók: Palvin Barbara és Dylan Sprouse első közös gyermeküket várják. A világhírű magyar modell és az egykori Disney-sztár a cannes-i filmfesztivál vörös szőnyegén erősítették meg a boldog hírt, amikor Barbara már láthatóan gömbölyödő pocakkal jelent meg férje oldalán.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) által megosztott bejegyzés

A pár a 79. Cannes-i Nemzetközi Filmfesztiválon pózolt együtt a fotósoknak. Barbara egy világoskék, tollas részletekkel díszített estélyit viselt, amely gyönyörűen kiemelte várandós alakját. Dylan Sprouse végig büszkén ölelte át feleségét, miközben mindketten sugárzó boldogsággal mosolyogtak a kamerák előtt.

A pár Instagramon is megerősítette az örömhírt: ultrahangképet osztottak meg születendő gyermekükről, aki már most egy apró „rock on” kézjellel hódította meg a rajongókat.

A szerelmesek története már önmagában is filmbe illő. 2017-ben találkoztak egy buliban, kapcsolatuk pedig 2018-ban indult. Barbara korábban úgy nyilatkozott Dylanről, hogy „megtalálta a tökéletes férfit”, aki kedves, gyengéd és mindenben támogatja őt.

Az eljegyzést 2023-ban jelentették be, majd nem sokkal később Magyarországon mondták ki a boldogító igent egy romantikus esküvőn. Azóta is az egyik legkedveltebb sztárpárnak számítanak, akik nyíltan beszélnek arról, mennyire fontos számukra a kapcsolatuk ápolása.

Korábban elárulták, van egy szabályuk: sosem töltenek két-három hétnél hosszabb időt távol egymástól. Barbara mindig meglátogatja Dylant a forgatásokon, Dylan pedig a modell munkáihoz alkalmazkodik, hogy minél több időt tölthessenek együtt.

A mostani babahír sok rajongót azért is meghatott, mert Barbara tavaly őszintén beszélt arról, hogy endometriózissal küzdött. A modell elárulta, hosszú ideig természetesnek hitte a fájdalmas tüneteit, mígnem végül specialistához fordult, és műtéten esett át. Akkor hangsúlyozta, milyen fontos a korai felismerés és az, hogy a nők odafigyeljenek a testük jelzéseire.