ho (96 találat)

Havazik az országban!

Kékestetőn havazni kezdett szerdán. A délutáni élő kameraképen az látszott, hogy egy kevés hó meg is maradt. Az Országos Meteorológiai Szolgálat ugyanakkor azt is közölte, jövő héten ismét melegszik az idő, a hét második felében akár 20 Celsius-fok is lehet.

Már a síszezon sem olyan, mint 50 éve

Egy új tanulmány szerint sokkal rövidebb ideig alkalmasak a lejtők a sportolásra.

A lavina alá szorult emberek kutyáiknak köszönhetik életüket

Lavina temetett maga alá két túrázót az Alpokban St Moritz közelében, megmenekülésüket kutyáiknak köszönhetik, amelyek hangosan ugattak segítségért, felkeltve a közelben lévők figyelmét.

A héten visszatér a tél – mínuszokra és havazásra kell készülni

A jövő héten ismét téliesre fordul az időjárás: ismét mínuszokra kell készülni, néhol napközben is fagypont körül alakul a hőmérséklet, többször várható havazás is - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.

A héten a szánkózás sincs kizárva

Többször várható hószállingózás, havazás a jövő héten, de napsütés is lesz. Helyenként napközben is fagypont alatt marad a hőmérséklet, a leghidegebb órákban mínusz 10 Celsius-fok körüli értékekre is számítani kell - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.

Csodás látvány: havazott a Kőszegi-hegységben

Havazott a Kőszegi-hegységben, de még ez sem jelenti azt, hogy fehér karácsonyunk lesz. Havat ugyanis most legfeljebb csak a hegyekben láthatunk. Ma leginkább szitálás és eső várható.

A város, amit már beborított a hó

Amerikai filmekből jól ismerjük, hogy milyen szép a téli New York City látványa. Igaz, ott csak a gyönyörű hóesés tűnik fel, a káosz, amit okoz ritkán jelenik meg. Most akár 60 centi hóra is számítanak.

Gyönyörű képeken a tegnapi havazás

Ha te is úgy gondolod, hogy a havazásnak csak a gyerekek örülnek, akkor nézd meg a következő képeket, és engedd, hogy egy kicsit a te lelkedet is átjárja a karácsony előtti csodavárás!

A siker útján