vizilabda (42 találat)

Újra szurkolhatunk férfi pólósainknak - Hangolódjunk az első mérkőzés képeivel!

A magyar férfi vízilabda válogatott hétfőn fölényes győzelemmel kezdte meg világbajnoki szereplését az ausztrálok ellen, ma este pedig a rangadónak számító csoportmérkőzést nézhetjük meg 20:10 perctől az M4 Sport műsorán, hiszen Olaszország válogatottja lesz az ellenfelünk. Hangolódjunk együtt a meccsre a hétfői játék képeivel!

Fölényes győzelemmel kezdett a magyar női vízilabda-válogatott

Győzelemmel kezdte szereplését a magyar női vízilabda-válogatott a hazai rendezésű világbajnokságon: Bíró Attila Európa-bajnok csapata vasárnap a Margitszigeten 20–11-re diadalmaskodott a japánok fölött.

Ötödik a férfivízilabda-válogatott

Benedek Tibor szövetségi kapitány együttese a szombati helyosztón a világbajnoki bronzérmes görögöket győzte le 12 : 10-re. Így a magyarok, akárcsak négy évvel ezelőtt Londonban, az ötödik helyen zártak. A két csapat a csoportkörben 8 : 8-as döntetlent játszott egymással, míg a januári belgrádi Európa-bajnokságon a bronzmérkőzésen 13 : 10-es magyar győzelem...

Ötméteresek után ismét negyedik a női vízilabda-válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 12 : 12-es rendes játékidő után büntetőkkel 19 : 18-ra kikapott az orosz csapattól a riói olimpia pénteki bronzmérkőzésén. Ezzel továbbra is várni kell az első magyar női vízilabdaéremre az ötkarikás játékokon, miután nyolc évvel ezelőtt Pekingben, valamint legutóbb, Londonban is a negyedik helyen zárt a csapat.

Kikapott az elődöntőben, a bronzért játszhat a női vízilabda-válogatott

A bronzéremért játszhat a magyar női vízilabda-válogatott a riói olimpián, miután a szerdai elődöntőben 14 : 10-re kikapott a címvédő és világbajnok amerikai csapattól. Bíró Attila szövetségi kapitány Európa-bajnok együttese csak az első negyedben tudta tartani a lépést jóval esélyesebb riválisával, amely végül megérdemelt győzelmet aratott. A magyarok így –...

Aranyérmes kajakosok, az 5–8. helyért folytatják a férfi pólósok – keddi összefoglaló

Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia kedd délutáni programjában. A magyar férfivízilabda-válogatott 9 : 9-es döntetlent követően ötméteresekkel 13 : 11-re kikapott kedden a montenegrói csapattól a riói olimpiai negyeddöntőjében, így, akárcsak négy évvel ezelőtt Londonban, a folytatásban az 5–8. helyért küzdhet.

Ez lesz a mi napunk!

Vasárnap is lesz kiért izgulni, megkezdődik a birkózás, a sportlövészet, de párbajtőrcsapatunk is pástra lép, s vízilabdásaink összecsapnak a hazai pólósokkal.

Olimpiai kalauz péntekre: Hosszú Katinka és Cseh László ismét döntőben

Elképesztően el voltunk kényeztetve az olimpia első napjaiban, s még koránt sincs vége a magyar csapat diadalmenetének. Nézzük most meg, mi vár ránk az olimpia hetedik napján, mert lesz részünk izgalomban bőven.

A siker útján