Azt már megszoktuk rég, hogy az üzletekből eltűntek az uniszex gyerekruhák, azaz 0 éves kortól kezdve gyakorlatilag már nem lehet kapni olyan darabokat, melyet egy fiú és egy lány is felvehet, esetleg örökölhetnek egymástól az ellenkező nemű testvérek, unokatestvérek.