Egy évvel azután, hogy élete legnagyobb csatáját vívja, a gyógyulás legnehezebb pillanatairól vallott Dióssy Klári a Ridikül YouTube-csatornáján futó Sikersztorik című podcastban. A közmédia műsorvezetője a diagnózis okozta sokkról, a kemoterápia nehéz napjairól, családja erejéről és elveszített kislánya emlékéről is őszintén beszélt.
Dióssy Klári a Ridikül műsorában beszélt először nyilvánosan arról, hogy 2025 áprilisában mellrákot diagnosztizáltak nála. Most a Best Magazinnak adott hosszabb interjút, amelyben nemcsak a betegségéről és a kezelésekről, hanem a gyógyulás lelki oldaláról, családja támogatásáról és a mindennapjairól is őszintén mesélt.
Tavaly nyáron derült ki, hogy Camilla Herrem, norvég kétszeres olimpiai, háromszoros világ- és hatszoros Európa-bajnok kézilabdázó mellrákkal küzd. A norvég klasszis azonban nem vonult vissza: mindössze öt nappal a diagnózis után már újra pályára lépett. Azt mondta, addig folytatja, amíg a betegsége nem hat negatívan a teljesítményére – és a játék mentálisan is...
Bár nemrég még gyógyulásáról számolt be, Bangó Margit ezúttal nem lehetett jelen szeretett dédunokája esküvőjén. A család csak szűkszavúan nyilatkozott arról, miért kellett a művésznőnek távol maradnia a fontos eseménytől. Az énekesnő nemcsak az esküvőről, hanem egy olyan nagy bejelentésről is lemaradt, ami kevés embernek adatik meg az életben.
Súlyos betegsége ellenére dolgozik a Nemzet Művésze címmel kitüntetett Kossuth- és Jászai-díjas Reviczky Gábor. A színművész a Kossuth Rádió Nagyok című zenés portréműsorában egészségi állapota mellett gyerekkora meghatározó traumájáról is beszélt.
A 85 éves színésznőt azután látták ilyen kiszolgáltatott állapotban, hogy rákos megbetegedése miatt hat hónapja kemoterápiás kezelésekre jár.
A 84 éves színésznő nemrég jelentette be, hogy rákos és jelenleg kemoterápiás kezelésekre jár.
A színész tavaly októberben jelentette be közösségi oldalán, hogy limfómát állapítottak meg nála.