Gyereknap alkalmából rendhagyó adással jelentkezett az MTVA napi témákat kibeszélő talkshow-ja, az Azt beszélik. A műsor állandó szereplői ezúttal nem egyedül foglaltak helyet a stúdióban: gyermekeik is elkísérték őket, sőt többük először szerepelt televíziós műsorban. A különkiadásban személyes családi történetek, megható emlékek és humoros pillanatok...