Szilágyi Áron aranyérmet nyert a férfi kardozók georgiai világkupaversenyén, Tbilisziben.
Szilágyi Áron háromszoros olimpiai bajnok kardvívót a nemzetközi szövetség beválasztotta a Hírességek Csarnokába.
Az alázatosan elvégzett munkában hisz és abban, hogy a sikerhez feltétlenül szükséges a hosszú távú elköteleződés – mondta az MTI-nek Szilágyi Áron háromszoros olimpiai, világ- és Európa-bajnok kardvívó, aki vasárnap vehette át a Magyar Szent István Rendet Novák Katalin köztársasági elnöktől Esztergomban.
Egy nemzetnek szüksége van olyan példaképekre, akikkel egy nyelvet beszélünk – ezt mondta Novák Katalin Magyar Szent István-rendet és a Magyar Becsület Rend átadásán Esztergomban. Karikó Katalin Széchenyi-díjas kutatóbiológus és Szilágyi Áron olimpiai bajnok kardvívó kapta meg a Magyar Szent István-rendet, amely hazánk legrangosabb kitüntetése. A Magyar Becsület Rend...
Novák Katalin köztársasági elnök Nemzetközi Fair Play Díjra jelöli Szilágyi Áron többszörös olimpiai bajnok kardvívót, akivel kedden együtt edzett a Vasas Pasaréti Sportcentrumban.
Öt új kézlenyomattal gazdagodott a Magyar Sportcsillagok Fala: szerdától Bunkoczi László, Gera Zoltán, Gyulai Zsolt, Szalay Balázs és Szilágyi Áron kéznyomát is őrzi a TF épületében látható fal.
A következő fejezetet már nem csak ketten írjuk. Egy újabb közös kaland veszi kezdetét – írta közösségi oldalán az olimpiai bajnok kardvívó.
A tavalyi győzelme után Szilágyi Áron ismét megnyerte a budapesti Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupát.